15 незвичайних тварин

02.03.2012
109


1. Королівський гриф
15 незвичайних тваринГрифи зазвичай виглядають як темні, некрасиві птахи. Проте королівський гриф - барвиста істота. Білого кольору зверху та чорного знизу, забарвлення голови змінюється від червоного, помаранчевого і жовтого до синього і фіолетового. Також на голові у грифа є сережка. У цих птахів відсутня гортань, проте вони можуть видавати низькі звуки. Згідно міфології майя, грифи були посланцями богів. І якщо ви поглянете на їх зображення, то зрозумієте чому.

2. Японський краб-павук

15 незвичайних тварин


Найбільший представник членистоногих. Його ноги досягають 4 м в довжину і важать 20 кг! Кажуть, такі краби живуть сотні років.

3. Морський павук

15 незвичайних тварин


Ці схожі на павуків ствірення живуть на різних глибинах океанів і морів. Їх найяскравіша риса - непомірно великі ноги (принаймні, у порівнянні з тілом). У цих павуків відсутній респіраторна система: вони використовують дифузію для виживання.

4. Хвостатий скорпіон

15 незвичайних тварин


У цього страхітливого паукоподібного - великі клешні і «хвіст». Ці скорпіони можуть випускати отруйні хімічні речовини зі свого живота, включаючи мурашину кислоту, хлор, суміш оцтової і октанової кислоти.

5. Перистоусий сом

15 незвичайних тварин


Ці африканські рибки плавають догори ногами. Вважається, що так вони можуть схопити їжу, наприклад, личинки комах, з поверхні води. Забарвлення цих риб також незвичайне: на відміну від більшості риб, їх живіт темніший від іншого тіла. Так вони ховаються від хижаків зверху. Ці рибки популярні серед любителів акваріумів.

6. Тихоходка
15 незвичайних тварин


Ці маленькі схожі на гусениць істоти - одні з най незвичайніших. Вони можуть жити практично скрізь, починаючи гарячими джерелами і закінчуючи арктичними снігами. Вони також можуть впадати в стані кріоніки, що робить їх майже несприйнятливими до небезпек навколишнього середовища. Тихоходки можуть навіть деякий час витримувати температуру 150 С, також як і майже абсолютний нуль, великий тиск, радіацію і навіть смертельний вакуум космосу.

7. Метелик-вампір
15 незвичайних тварин


Не всі метелики п'ють нектар. Тільки не метелик-вампір! Він використовує свій хоботок, щоб проткнути під шкіру жертви і пити кров. І так, іноді навіть людську. На щастя, вони не є переносниками хвороб.

8. Отруйна міль
15 незвичайних тварин


Ця міль дуже пухнаста, особливо її личинки. Вони можуть виглядати милими, але Не чіпайте їх! Як і у багатьох гусениць, у цих комах є захисні механізми: ці волоски - насправді отруйні голки. Звичайно, вас це не вб'є, але буде боляче. Буде потрібно медична допомога.

9. Довгоносик-жираф

15 незвичайних тварин


У довгоносиків довга тонка шия, але тільки у самців. Така шия допомагає їм у будівлі гнізда. Їх забарвлення яскраве, чорно-червоне.

10. Пальмовий краб-злодій

15 незвичайних тварин


Цей найбільший представник членистоногих, що живуть на суші, важить до 4.1 кг. Цей рак-відлюдник лазить по деревах і поїдає кокосові горіхи. На відміну від інших крабів, тільки молоді особини цього виду носять панцир. Більш дорослі краби часто носять кокосову шкаралупу. Кажуть, ці краби крадуть блискучі предмети.

Источник: cmix.in